KARAÇAYIR'A VEDA VETERANLARLA OLDU
Ekleniş : 30 Temmuz 2018 13:38 Yazı Boyutunu Sıfırla Yazı Boyutunu Büyüt Yazı Boyutu :
Tarihi

Bolu'nun en prestijli organizasyonu VETERAN FUTBOLU


Ekim ayı gibi başlayıp Haziran ayı sonlarına doğru biten Bolu amatör ligi maçlarından kamuoyunun pek fazla haberi olmuyor.Bundaki en büyük sebep basının ilgisizliği ve Bolu halkının amatör futbola karşı eski ilgisinin kalmaması.
Oysa ki! buralarda her türlü şartlarda var olan bizim çocuklarımız,bizim insanımız.İlgisizlik hem kaliteyi hem de heyecanı yok ediyor tabiki..
Fakat veteran sezonunu iple çeken bir topluluğumuz da var.Rant savaşlarına dönüşen ve firmaların sahadaki savaşı şeklini alan bir bekleyiş bu.Yıl içerisinde Karaçayır'a uğramamış bir sürü insan bu organizasyon ile birlikte adeta mekan tutuyor.Harcanan paralar,transfer savaşları bu işin ciddiyetini birkez daha kanıtlıyor.
Firmaların bu çabaları klüplerimizi ve buralarda sporunu yapan çocuklarımızı desteklemek için olsa daha güzel olmazmı futbolumuz.Veteranlara yapılan harcamalar isim vererek klüplerimize yapılsa daha fazla ses getirmezmi reklam amaçlı.
Biz Elvan İnşaat Kızıkspor olarak da Veteranlar ligine katıldık tabiki.Fakat bizim ismimizdeki firmayı farklı kılan amatöre olan desteğini tüm sene boyunca devam ettirmesi.Kızıkspor olarak ELVAN İNŞAAT'a birkez daha teşekkür ediyoruz.
Veteranlarda oluşan bu ilginin ve verilen desteğin amatör futbola da yansımasını temenni ediyoruz.

aYorumlar

Henüz bu habere hiç yorum yapılmamış.

Adınız Soyadınız

E-Posta Adresiniz


Mesajınız

 

Sayfalar
Köşe Yazarları
Köyümüz Kızık
Yerel Lig Fikstürleri & Puan Durumu

E-posta : kiziksporhotmail.com
Tasarım & Yazılım BayReklam